خدمات ما

خدمات مالی تحلیلگران

موسسه مالی و خدمات مالی تحلیلگران حسابداری ، با ارائه کلیه خدمات حسابداری اعم از طراحی،استقرار،تدوین و..

خدمات مالی تحلیلگران 1

مالیات امروزه در دولت ها امری انکار ناپذیر است . دولت برای انجام وظایف خود و حفظ امنیت، مخارجی را باید انجام دهد که ناچار است برای تامین این هزینه ها مبالغی را از مردم دریافت کنند...

خدمات مالی تحلیلگران 2

محاسبه و تحلیل هزینه ها و سود و و ریسک سنجی اعتباری ، تهیه صورت مالی برای سهام داران

حسابداری

کسب‌وکارها باتوجه به زمینه کاریشان به خدمات حسابداری متنوعی نیاز دارند که در عین اهمیتِ بسیار، پرهزینه و زمانبرند. اگر می‌خواهید به‌جای استخدام حسابدار تمام‌وقت و تمرکز روی مشکلات حسابداری، زمان ارزشمند خود را صرف گسترش کسب‌وکارتان کنید اطمینان داشته باشید که با برونسپاری این خدمات به تحلیلگران منتخب غرب ایرانیان بهترین و کامل‌ترین خدمات حسابداری را از کارشناسان خبره و مجرب ما دریافت خواهید کرد.

خدمات مالی تحلیلگران 3
خدمات مالی تحلیلگران 4

چرا وکلای مالیاتی؟

در هر موضوعی که بحث حق است ، ضایع شدن حق هم وجود دارد .در اکثر موارد، تشخیص علی الراس مالیاتی وجود دارد که حق مودیان ضایع میشود. پس احتیاج به وکلای مجربی وجود دارد تا از حقوق شما دفاع کنند و به نحو احسنت از خدمات وکالت امور مالیاتی استفاده نمایید.

مشاوره مالی - خدمات مالی تحلیلگران

مشاور مالیاتی جهت مشاوره مالیاتی کنار شماست تا استرس و فشار روانی سازمان امور مالیاتی بر دوش شما نباشد. وکلا هم مانند پزشکان هستند بنابراین در انتخاب وکیل با دقت وتوجه بسیاری داشت.
موکل برای اثبات ادعایش مجبور است تمامی مدارک خود را در اختیار وکیل قرار دهند و گاهی نیز برخی از اسرارش را فاش میکنند . بدون تردید هیچ اقدامی به اندازه داشتن اعتماد و اطمینان کافی به یک وکیل و مشاور حقوقی مهم نیست.

 

خدمات مالیاتی

مالیات امروزه در دولت ها امری انکار ناپذیر است . دولت برای انجام وظایف خود و حفظ امنیت، مخارجی را باید انجام دهد که ناچار است برای تامین این هزینه ها مبالغی را از مردم دریافت کنند. بنابراین مالیات امری است که نمیتوان از زیر بار آن شانه خالی کرد . اما افراد باید با آگاهی مالیات را پرداخت کنند تا حقی از آن ها ضایع نشود. بنابراین احتیاج است از علم و تجارب افراد خبره نظیر وکلای مشاوران مالیاتی استفاده کرد تا متحمل ضرر و زیانی نشوند. در ادامه با ما همراه باشید تا بهترین راهکارها از موسسه حسابداری و خدمات مالی تحلیل گران منتخب غرب ایرانیان دریافت نمایید.

خدمات وکالت امور مالیاتی قابل ارائه توسط وکلای مالیاتی

 • طرح دعاوی مالیاتی از جمله : مالیات بردآرمد ، مالیات بر ارزش افزوده ، مالیات بر ارث , مالیات بر سرقفلی ، مالیات بر نقل وانتقالات املاک و..
 • مشاوره مالیاتی شرکت ها و اصناف
 • مشاوره کاهش جرائم مالیات عملکرد و ارزش افزوده
 • آنالیز و بررسی سیستم مالیاتی و ارائه راهکارها و نقشه راه مالیاتی کسب و کار شما
 • مشاوره تخصصی در زمینه بررسی انعقاد قرارداد از لحاظ مالیاتی
 • راهنمایی در نحوه انجام امور اداری مربوط به ادارات امور مالیاتی کشور
 • راهنمایی در حل مشکلات قانونی مالیات
 • راهنمایی در نگارش و تنظیم لایحه دفاعی برای هیئت های حل اختلاف مالیاتی
 • راهنمایی درنحوه تنظیم اظهارنامه مالیاتی
 • راهنمایی در نحوه تنظیم فهرست خرید و فروش های فصلی
 • خدمات مالی تحلیلگران

 

خدمات مالی تحلیلگران 5

خدمات مالی تحلیلگران

مشاوره مالی در موسسه مالی و خدمات حسابداری تحلیلگران منتخب غرب ایرانیان

اصلاح حساب‌ها

در همه شرکت‌ها دلایل مختلفی مثل عدم تسلط کافی به استانداردهای حسابداری و جزئیات فرایندی شرکت، نبودن هماهنگی بین تمامی کارمندان بخش مالی و حسابداری و … باعث می‌شود خطاهایی در امور مالی شرکت رخ دهد. این خطاها علاوه بر اینکه سبب می‌شوند گزارش‌های مالی نهایی قابل اعتماد نباشند، حتی می‌توانند شما را با مشکلات بیمه‌ای و مالیاتی جبران‌ناپذیری مواجه کنند.

تحلیلگران منتخب غرب ایرانیان با بررسی تمامی اسناد، مدارک و حساب‌های دریافتنی و پرداختنی، همه خطاهای موجود و مغایرت‌ها را شناسایی و رفع می‌کند تا این نگرانی‌ها کاملا برای شما برطرف شود.

پیش‌حسابرسی بیمه

همان‌طور که می‌دانید بسیاری از پرداختی شرکت‌ها مشمول بیمه می‌شوند و باید مبالغ بیمه آنها پرداخت شود، به همین دلیل هر سال بخشی از تمام شرکت‌ها توسط بیمه حسابرسی می‌شوند.

ما در تحلیلگران منتخب غرب ایرانیان مطابق قوانین تأمین اجتماعی و بخش‌نامه درآمدی، دفاتر شرکت‌تان را بررسی می‌کنیم؛ سپس همه تغییرات لازم را انجام می‌دهیم تا ریسک پرداخت بیمه‌های سنگین را برایتان به حداقل برسانیم. همچنین با ارائه مشاوره مالیاتی و خدمات مالیاتی نیز شما را در مسیر امن مالیاتی همراهی می‌کنیم

مشاوره مالی در حوزه منابع انسانی

ارائه مشاوره در حوزه منابع انسانی در حیطه قوانین آمره کار و تامین اجتماعی و محاسبات سیستم حقوق و دستمزد پرسنل شما، از دیگر خدمات قابل ارائه تدبیر حساب در این حوزه است. همچنین با توجه به تغییرات قوانین تامین اجتماعی در خصوص حسابرسی دفاتر، به لحاظ رعایت قانون مزبور و خصوصا ماده ۳۸ آن، ما در موسسه مالی تحلیلگران منتخب غرب ایرانیان یک سرویس کاملا اختصاصی برای بررسی دفاتر و مدارک‌تان با هدف عاری بودن از هرگونه خطایی که منجر به اخذ حق بیمه و جرائم بسیار گزاف شود، ارائه می‌کنیم.

مشاوره در حوزه تامین مالی

با توجه به حساسیت امور مالی در سازمانها و صنایع و در جهت مدیریت بهینه مالی و کنترل مالی فعالیت های مختلف در سازمان و همچنین جهت برنامه ریزی های استراتژیک و تصمیم های عملیاتی و اقتصادی، نیاز به گزارشات و مشاوره در امور مالی از ضروریات می باشد.

یکی از خدمات استثنایی موسسه تحلیلگران منتخب غرب ایرانیان مشاوره در حوزه تامین مالی برای شروع یا توسعه پروژه‌های شما است. ما با تکیه بر شبکه‌ای از سرمایه‌گذاران در تامین مالی و نظارت بر شراکت پروژه‌های سود آور و اثربخش شما را یاری می‌کنیم.

مشاوره مالی در حوزه ارتباطات بین المللی

خوشبختانه پس از کنار گذاشتن شرایط تحریم در کشور و باز شدن نسبی دروازه های تجارت بین المللی در کشورمان، تعداد زیادی از سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی خارجی به کشورمان وارد شده‌اند و در حال مذاکره با اشخاص ایرانی هستند.

ما در تحلیلگران منتخب غرب ایرانیان توانسته‌ایم به کمک ارتباط با موسسات حسابداری بین الملل، تجربه کافی برای تهیه اطلاعات و گزارشات مورد نیاز اشخاص بین‌الملل برای سرمایه‌گذاری یا شراکت با اشخاص ایرانی را به دست آوریم. در حال حاضر می‌توانیم در این مسیر نیز شما را همراهی کنیم و بدین گونه شما را از سر درگمی ناشی از انبوه از اطلاعات مورد درخواست نجات دهیم.

ایفای نقش مدیریت مالی در شرکت‌ها

مدیران و صاحبان کسب‌وکار  اغلب زمان سروکله زدن با اعداد و ارقام را ندارند. آنها برای اینکه در جریان وضعیت کلی شرکت قرار بگیرند و بتوانند با حفظ دقت، با سرعت بیشتری تصمیم‌گیری کنند، از گزارش نسبت‌های مالی کمک می‌گیرند. نسبت‌های مالی زیر معمولا در این باره برای مدیران راهنما و راهگشا هستند:

 • نسبت‌های سودآوری: میزان ﻣﻮفقیت ﺷﺮﻛﺖ در سودآوری؛
 • نسبت‌های نقدینگی: توانایی شرکت در پرداخت بدهی‌های کوتاه‌مدت؛
 • نسبت‌های فعالیت: میزان ﻛﺎرآیی ﺷﺮﻛﺖ در به‌کارگیری منابع؛
 • نسبت‌های اهرمی: میزان تأمین نیازهای مالی شرکت از طریق بدهی (منابع دیگر)؛
 • نسبت‌های ارزش‌گذاری و رشد: میزان پتانسیل شرکت برای رشد در آینده.